Váš nový eshop,

ktorý prináša
\

 

"Aplikujeme najnovšie poznatky
z psychológie predaja,
vďaka čomu
naše eshopy dosahujú
vyššie konverzie = viac nákupov,
ako bežné eshopy."

Úspešné príbehy našich klientov

https://eshop.irobot.sk/

eshop.irobot.sk

Pre zástupcu svetoznámej značky iRobot, Play electronics sme kompletne redizajnovali eshop na predaj robotických vysávačov.
https://eshop.irobot.sk/

eshop.irobot.sk

Pre zástupcu svetoznámej značky iRobot, Play electronics sme kompletne redizajnovali eshop na predaj robotických vysávačov.
https://dobryrum.sk/

dobryrum.sk

Kvalitný rum si môžete kúpiť aj vďaka Dobryrum.sk. Po kompletnom redizajne webu, nasadení nového systému a zjednodušení objednávkového procesu tržby webu okamžite stúpli o 24,51%
https://dobryrum.sk/

dobryrum.sk

Kvalitný rum si môžete kúpiť aj vďaka Dobryrum.sk. Po kompletnom redizajne webu, nasadení nového systému a zjednodušení objednávkového procesu tržby webu okamžite stúpli o 24,51%
https://thule-centrum.sk/

thule-centrum.sk

Cestovanie je oveľa ľahšie s kvalitnými strešnými nosičmi, nosičmi bicyklov a boxami. Eshop sme kompletne sme redizajnovali, vďaka čomu už po spustení zaznamenali nárast objednávok.
https://thule-centrum.sk/

thule-centrum.sk

Cestovanie je oveľa ľahšie s kvalitnými strešnými nosičmi, nosičmi bicyklov a boxami. Eshop sme kompletne sme redizajnovali, vďaka čomu už po spustení zaznamenali nárast objednávok.

Zabezpečíme vám

Jednoduchý nákupný proces

V eshope platí jedna vec – čím viac krokov musí návštevník spraviť, tým menšia je šanca, že u vás nakúpi. V našich eshopoch má celý proces len 3 jednoduché kroky - vďaka tomu máte istotu, že zmeníme najviac návštevníkov na vašich zákazníkov.

Ľahké vybavovanie objednávok

V administrácii vášho eshopu uvidíte všetky objednávky prehľadne zoradené a pripravené na vybavenie. Môžete ich upraviť, dopísať poznámky, upozorniť zákazníka, zmeniť stav a mnoho ďalšieho. O každej novej objednávke vás eshop informuje emailom.

Responzívne zobrazenie na mobiloch a tabletoch

Pri vytváraní vášho eshopu myslíme aj na návštevníkov z mobilných zariadení. Každá stránka a produkt na vašom eshope sa krásne zobrazí na ktoromkoľvek zariadení. Návštevníci pohodlne nakúpia aj z mobilného telefónu či tabletu.

GDPR ready

Váš eshop bude spĺňať aj podmienky GDPR. Zabezpečíme vám dokumenty a implementáciu na eshop tak, aby boli splnené všetky povinnosti.

Údržba, servis a rozvoj eshopu

Odovzdaním eshopu naša spolupráca nekončí. Chceme aby ste uspeli a preto vám ponúkame pravidelné aktualizácie a ďalší rozvoj, aby bol váš eshop vždy aktuálny, bezpečný a rýchly.

Pridávanie, upravenie a odoberanie produktov

Produkty v eshope si upravíte podľa vlastnej chuti jednoducho a bez programovania. Dostanete vlastné prístupové údaje, ktoré vám umožnia spravovať všetky produkty prehľadne a na jednom mieste. Ak máte produktov niekoľko stoviek či tisíc, veľmi ľahko ich do systému dostanete vďaka importu.

Neobmedzené variácie produktov

Ponúknite vašim zákazníkom neobmedzené variácie vašich produktov. Farba, veľkosť, látka, tvar, rozmer a ďalšie. Každá varianta môže mať vlastnú cenu, množstvo na sklade, dostupnosť a fotku.

Ľahké zaraďovanie produktov do kategórii a prehľadná filtrácia

Vytvorte a spravujte kategórie na vašom eshope. Prideľte produktom vlastnosti a vytvorte si filtre aké potrebujete, aby ste uľahčili svojim návštevníkom nákup.

Podobné produkty, navýšenie predaja, doplnkový predaj

Zvýšte hodnotu objednávok vďaka dodatočnému predaju – ponúknite klientom podobné produkty, alebo im pomôžte kúpiť si príslušenstvo k produktom, o ktoré majú záujem.

Platba na dobierku, bankový účet, kartou a iné

Váš nový eshop vás nebude obmedzovať v tom, akou formou môžete prijať platbu za objednávku. Dobierka, bankový prevod, platba na pobočke, platba kartou, paypal, platobná brána gopay, platba na splátky cez Quatro a mnohé ďalšie.

Rozšírené nastavenie dopravy

Neprichádzajte o zákazníkov kvôli doprave. Do vášho eshopu vám môžeme nastaviť okrem klasických metód doručenia slovenskou poštou, kuriérom či osobným odberom aj doručenie na pobočku zásielkovne, do kuriérskeho depa, či na iné odberné miesto doručovacej spoločnosti.

Automatické emaily eshopu

Váš nový eshop vám ušetrí veľké množstvo času. Podporuje viac ako 11 automatických emailových upozornení. Klient dostáva emaily o registrácii, zmene hesla, o novej objednávke, o spracovaní a vybavení jeho objednávky, prípadne emaily s pripomenutím recenzie na zakúpené produkty. Vám prídu emaily o nových objednávkach a tiež o registrácii zákazníkov do vášho eshopu.

Automatické faktúry

Váš nový eshop dokážeme pripojiť napríklad aj na populárny účtovný program Superfaktúra. Vďaka tomu ušetríte čas vystavovaním faktúr, ktorý môžete venovať získavaniu ďalších zákazníkov.

Automatický výpočet daní

Nemusíte si lámať hlavu nad správnym nastavením daní. Váš nový eshop môže mať kompletne nastavené dane pre celý svet – vďaka tomu ich vypočíta sám, bez vášho zásahu.

Zľavové kupóny

Váš nový eshop vám dá možnosť vytvárať neobmedzené množstvo zľavových kupónov. Môžete im dať platnosť do určitého dátumu, môžu byť na konkrétnu sumu, konkrétny produkt, kategóriu, alebo to môže byť percentuálna zľava z ceny nákupu. Nastaviť môžete napríklad aj jedno použitie na zákazníka, či vymyslieť promo kupón na podporenie nákupu nových zákazníkov.

Akciové produkty

Pridať zľavu na eshop nebolo nikdy jednoduchšie. Vo vašom novom eshope ju ako bonus budete vedieť časovo obmedziť tak, aby sa po uplynutí cena nastavila automaticky naspäť na pôvodnú hodnotu.

Prehľad o objednávkach a štatistiky

Váš nový eshop vám presne povie, koľko objednávok a v akej hodnote ste za určité obdobie mali. Môžete si zvlášť pozrieť aj predaj podľa produktov a iné štatistiky.

Správa skladu

Množstvo produktov na eshope si môžete prehľadne spravovať na jednom mieste. Eshop vás automaticky upozorní pri nízkom množstve niektorého produktu a automaticky vypne predaj produktov, kde sa skladové zásoby minuli.

Pridávanie článkov vďaka blogu

Pridávajte neobmedzene na svoju stránku nové články, či aktuality. Články na eshop pridáte jednoducho a bez programovania. Upravíte si veľkosť písma, pridáte obrázky, odkaz na produkty a uverejníte kedy chcete.

Recenzie používateľov

Recenzie pri produktoch pridávajú takzvaný „social proof“ teda sociálny dôkaz, hodnovernosť, ktorá zvyšuje predaj. Môžete si vybrať, či ich budú môcť pridávať vaši návštevníci, zákazníci a samozrejme každú jednu najprv schváliť, pred tým ako sa zviditeľní na webe.

Expandujte do zahraničia vďaka ďalším jazykom a menám

Ak chcete expandovať na zahraničný trh, váš nový eshop bez problémov zvládne aj ďalšie jazyky alebo platby v iných menách.

Export na Heureku, Pricemaniu a iné porovnávače cien

Ak váš marketingový mix obsahuje aj zobrazenie na Heuréke, váš nový eshop vás podrží. Podporuje tiež aj zobrazenie Overené zákazníkmi

Registrácia návštevníkov eshopu

Návštevníci sa vo vašom novom eshope môžu jednoducho zaregistrovať a pri ďalšom nákupe budú mať automaticky doplnené fakturačné údaje. Ušetríte im teda čas a vďaka tomu uľahčíte nákup.

Veľkoobchodná sekcia

Váš eshop vieme rozšíriť aj o predaj B2B. Registrovaných partnerov do B2B môžete schváliť a zobraziť im v eshope špeciálne ceny, ktoré uvidia len ak majú pridelený status veľkoobchodník.

Pomôžeme vám získať nových zákazníkov

EshopyEshopy

Tomáš Bugáň

CEO + Konzultant
EshopyEshopy

Jozef Kuczman

Dizajnér a fotograf
EshopyEshopy

Adriana Supliczová

Account manager
 

Stretnime sa